21 января 2020 г. 19:14

Мініатюра: Оля і нон-фікшн. Точніше чергові спроби його осягнути.

Досі не знаєте, що таке сарафанний маркетинг? Як і для чого він працює? Тоді ця книга стане непоганим підґрунтям, аби здобути базові знання із цієї теми. Серновіц легко подає теорію, наводить приклади світового сарафанного маркетингу, спонукає не просто осягнути матеріал, а використовувати його в ділі.

Кому варто прочитати цю книгу?

• Тим, хто планує отримати мінімальні знання про сарафанний маркетинг;
• Тим, хто хоче працювати у галузі продаж (можливо і маркетингу).

Особисто для мене вона виявилась занадто передбаченою, хоча я не особливо й розуміюсь в маркетингу. Багато речей я і так знала, але книга послугувала хорошим фіксатором моїх знань. Забагато води. Повторювання одних і тих самих ідей. Як кажуть: «повторение – мать учения». Можливо, комусь це і сподобається. Проте не мені. Також книга трохи застаріла. Інтернет розвивається зі страшенною швидкістю, тому деяка інформація вже не актуальна.

Декілька цікавих думок я таки зафіксувала,тому ділюсь ними:
Не бійтесь розпочинати розмову про ваші «штуки» (себто продукти, які продаєте), активно її підтримуйте зі всіма;
Чесність та прозорість – основний рушій вашої компанії, про яку будуть говорити;
Завжди відповідайте на відгуки, особливо негативні;
Влаштовуйте «закриті» розпродажі та акції для постійних клієнтів;
Займайтесь благодійністю;
Не бійтесь
бути несподіваними. Клієнти таке неодмінно обговорюватимуть.

Я продовжуватиму дізнаватись більше про маркетинг, читаючи нон-фікшн. Як мінімум – буду намагатися.