Sopromat

12 декабря 2019 г. 14:05

3 Відвертий комерційний проект.

Звичка читати романи після того, як з'являться відгуки з низькими оцінками після книги про самотність і непорозуміння дещо змінилася. Захотілося чогось про сім'ю, товарисьтво, кохання.
Нажаль, в романі про це збочене уявлення.
Наша вчителька з літератури інколи проводила опитування ( за бажанням): "Підніміть, будь ласка, руки ті хлопці, які хотіли б мати такого друга/кохану поруч у житті" Отож я уявив співвласницею фірми Юлію. Жінкою Джульєту, Розарію, Тетяну. Може, автор не поважає жінок, тому зробив їх такими? Чи тільки така невдала сім'я Марконі: " ... про болючи питання більш замовчували (...). Це дозволяло зберегти обличчя всім, включаючи того, що оступився" Оце так вирішення сімейних проблем!
Отож, чоловіки, читайте та робіть висновки: чи виснажливо працювати, чи нічого не робити,тільки забирати гроші у жінок .
Автор навалює на читача різноманітні ситуації, що закінчуються... нічим ( а реакція, наприклад, на викрадення документів?)
Головне- написано просто, про багато чого ( дивно- обминув тему нетрадиційних стосунків). Із страшенними штампами: "Після поцілунку повітря між ними було немов наелектризоване"; "По його щоках текли сльози - чи то був дощ?"Чи ось: " В лікарні я завжди почуваюся безпорадною та маленькою" ( бачили, скільки там бігає сміливих відвідувачив?) "Відчуття швидкоплинного блаженства" ( уявіть блаженного годинами...)
Тішило- про їжу та одну з улюблених країн. Цікаво, як сприйняли гастербайтери порівняння з успішним німцем та "fare l`amore"з "bumsenом"?
Автору- браво бравіссімо.Книга сподобається багатьом жінкам. Мужчини ..."до чого зайвий раз дратуватися з приводу того, що змінити не можеш"? Тільки, як один з героїв " тремтіти всім тілом", притулятися до жінки та плакати, але ich will es mir nicht vorstellen.