Vikulaska

15 августа 2019 г. 00:19

5 Мандрівка палацами Лондона з улюбленим ведмежатком

Кумедний ведмедик з далекого Перу походжає королівським палацом? Бачить у вікні саму королеву Великобританії? Не може такого бути! Проте саме про ці пригоди з Паддінгтоном дізнається маленький читач на сторінках цієї напрочуд гарної, цікавої книги.
Оповідання „У палаці” переносить нашу уяву до Букінгемського палацу. Перед королівською резиденцією походжає ніхто інший, як наш улюблений ведмедик Паддінгтон! Звісно, він не сам, а зі своїм другом, містером Грубером. Такий чудовий день видався у друзів! Спочатку вони їхали Лондоном, сидячи на другому поверсі знаменитого червоного двоповерхового автобусу. Дорогою до палацу Паддінгтон і містер Грубер розглядали історичні пам’ятки столиці, потім гуляли Сент-Джеймс парком. Нарешті вони побачили (щоправда, через решітку воріт) велетенський гарний палац, почули звуки оркестру, який супроводжував зміну почесної варти. Але чи вдалося друзям потрапити до палацу? А побачити королеву? Відповіді на ці запитання маленькі читачі та слухачі залюбки знайдуть в цій книзі.
Цікаві та смішні пригоди ведмежатка Паддінгтона, вперше видані ще далекого 1986 року, проілюстровані чудовим художником Робертом Еллі, знов дарують малечі найпозитивніші емоції!