8 августа 2019 г. 15:10

Перша частина мене дуже захопила, тому зразу взялася за прочитання другої.
Історія обіцяє бути гарною, доброю та з приємним сюжетом без проблем. Проте, не все так рожево. Лінці доводиться заробляти на навчання самотужки , бо мати, через розрив з чоловіком, не зовсім дає раду. Хлопець Адріан поїхав до Англії на навчання, але коли приїжджає на різдвяні свята, на дівчину чекає неприємний сюрприз. Чи зможе вона пробачити зраду, попри все , що між ними було?
Але неприємності не тільки у Халіни. Названа сестра ображена на рідну мати, начебто та її наче не помічає. А братик Кай почувається, наче книжка. Живе то там , то тут, через розлучення батьків.
Цей підлітковий роман наче шоколад із чилі, цікавий та з сумною ноткою...Мені було шкода Лінки, коли та робила все , навіть неприємну роботу аби дістати гроші та водночас намагалася підтримувати хороші стосунки у класі, хоч із класом дівчині зовсім не пощастило.
За що хочу приділити увагу , так це за цікаві проблеми другорядних героїв. Пан Анатолій, у якого працювала Лінка, намагався забути про своє нещасливе кохання. Остап, який приїхав до Варшави і вчиться разом із головною героїнею, залишив свою матір-п‘яницю та Наталя, подруга Лінки, яка вчиться у ліцеї ,який зовсім не підходить по здібностям цього персонажу. Але це вже зовсім інша історія…