1 июля 2019 г. 00:39

«Пісочний чоловік» Ніла Геймана – знаменита серія коміксів, яка стала бестселером.  Головним героєм коміксу є Сон, Морфей, Повелитель Снів, могутній володар сновидінь, який з перших же сторінок потрапляє у полон колу магів. Ті заточують його у скляну камеру, відбирають знаряддя і намагаються змусити його надавати їм певну інформацію їм на користь. Перший том присвячений історії визволення Сону з полону та пошуку трьох його знарядь, у яких зберігається значна частка його сил.

Історія дуже атмосферна, місцями похмура, але в той же час яскрава і цікава. Тут скопом накидано багато героїв і в кожного випуску ледь не свій жанр. Тут і класичний англійський горрор, і стиль давніх коміксів DC з Каїном та Авелем, і сучасний англійський горрор, темне фентезі з подорожжю у Пекло, і сучасні (на час виходу «Пісочного чоловіка») герої коміксів DC. Приємно було зустріти Джона Константина.

Малюнок у комікса не з найгарніших і серед причин тут як і використання різних жанрів, так і зміна художників. Проте, все досить детально і мальовничо.

Також дуже багато приміток, добру частину видання займають саме вони. І у даному випадку це тільки плюс, особливо для тих, хто взагалі не цікавиться всесвітом DC та його персонажами. Також є багато слів від головного редактора та самого Ніла Геймана і навіть художників, що також дає можливість краще зрозуміти увесь комікс: від сюжету до артів.

Загалом мені сподобалось і продовження однозначно буду читати)