dolli_k

субъективно обо всём

28 июня 2019 г. 17:28

Наші життя сповнені символами. Усі наші дії — це елементи системи, на роботу якої ми маємо принаймні частковий вплив. Сильні особистості вибудовують власні системи, як своєю чергою впливають на системи інших, а слабкі пересуваються заздалегідь прокладеними для них маршрутами. Слабкі, нещасні й дурні.

Неймовірно жорстка книга. Тут стільки всього, чого не хочеться уявляти, про що не хочеться навіть думати. Невиправдане насилля, знущання над іншими та в першу чергу над собою — це те, що штовхає сюжет цієї історії далі. Але іноді мене справді тягне читати саме таку літературу.

Головний герой — ображений на життя юнак. І він прагне помститися всьому світу за те, що трапилося з ним у далекому дитинстві. Він вигадав настільки досконалий механізм — фабрику, яка є для хлопця світом у мініатюрі, жорстоким та несправедливим. І виходу немає, є лише безліч тунелів, кожен із яких веде до жахливого кінця.

Книга постійно тримала мене в напруженні, бо я без кінця думала, чи буде щось іще гірше від того, що вже сталося. І історія не скупилася на нові жахи. А кінець — це щось із чимось. Що б я собі не науявляла, я навіть і подумати не могла, чим скінчиться вся ця вакханалія. Словом, жахливо та неймовірно.

На русском

Невероятно жёсткая книга. Здесь столько всего, чего не хочется представлять, о чём не хочется даже думать. Неоправданное насилие, издевательства над другими и в первую очередь над собой — это то, что толкает сюжет этой истории дальше. Но иногда меня действительно тянет читать именно такую литературу.

Главный герой — обиженный на жизнь юноша. И он стремится отомстить всему миру за случившееся с ним в далёком детстве. Он придумал столь совершенный механизм — фабрику, которая является для парня миром в миниатюре, жестоким и несправедливым. И выхода нет, есть лишь множество туннелей, каждый из которых ведет к ужасному концу.

Книга постоянно держала меня в напряжении, потому что я без конца думала, будет ли что-то ещё хуже от того, что уже произошло. И история не скупилась на новые ужасы. А конец — это что-то с чем-то. Что бы я себе не напредставляла, я даже и подумать не могла, чем закончится вся эта вакханалия. Словом, ужасно и невероятно.

Прочитано в рамках игры "Книжное государство". Тур 5. Crossville
Величезне дякую PolinaTytarenko за подаруночок!

Когда жизнь тяжёлая и сложная, то вряд ли в таких обстоятельствах вырастет кто-то кто сможет нормально справляться со своими чувствами и выпадами общества

Согласен с вами, хорошая книга.