22 июня 2019 г. 13:49

Беручи книгу я нічого про неї знала, не чула, що є фільм, але мене одразу зацікавила назва: яка ж причина, що двоє закоханих людей повинні бути на відстані 1.5 метрів одне від одного? Уже згодом прочитавши анотацію та переглянувши трейлер я подумала: «Так, я хочу дізнатись більше про цих персонажів, про їхню долю, жахливу хворобу і можливо навіть трішки порюмсати».

Книга дуже мила, легко читається, можливо, ще й тому, що тоненька. Одразу ж захотілось подивитись фільм. Кажуть, чимось схоже на «Провину зірок». ЇЇ ще поки не читала, а от «До зустрічі з тобою» перечитати захотілось дуже.

Проте, після прочитання для мене залишились певні питання до книги. Наприклад, що сталось з По? Тобто, навіть Вілл думав, що ще тільки декілька годин до цього він почувався добре, а тут раптом таке. І більше не згадувалось що це з ним трапилось. Можливо, так хотіли показати, що ця недуга дуже підступна…
І як раптом так неочікувано знайшлись донорські легені для Стелли? Мені здавалось, що люди самі знають коли приблизно цього можна чекати, є ж ці списки очікування. Хоча, можливо, не все так просто і варто поглибити свої знання в цій темі. А це й було головною ідеєю авторів цієї історії – щоб якомога більше людей дізналось про кістозний фіброз та людей, які мають цю недугу.

І маленький офтопчик: дуже незвично було зустрічати в книзі як герої постійно гортали стрічку Instagram, канали на Youtube та телефонували у FaceTime та Skype. Все-таки у книгах це не дуже часто зустрічається. Проте, виглядало це все дуже натурально.

7/10