Sopromat

10 июня 2019 г. 09:17

Якось прочитав статтю " Занадто красивий, щоб кохати жінок" про відомого американського актора. Подивився на "10 найвідоміших геєв". Не можу сказати, що вони красиві. Запитав кохану жінку про зовнішність Фрая.
- Привабливим не назвеш.
То ж зрозуміла туга автора з приводу своєї зовнішності. І бажання сподобатися не тільки після спілкування.
Дуже відверта книга. Написана і з гумором, і серйозно. З повагою до читача. Навіть ненормативна лексика виглядає не дуже брутально.
Навмисно не читав першу книгу. Про дитинство. Не люблю. Та й із змісту цієї зрозуміло про що йдеться в попередній.
Здивувала реакція його матері на зізнання у нетрадиційній орієнтації. Коли моя мати знайшла приховані блоки цигарок та дізналася, що я палю- ледь не вбила.
А якщо б мій син таке сказав? Чи був би я таким толерантним, як мені зараз уявдяється?
У минулому році подивився серіал-подорож Фрая до США. Сподобався його стиль. Не бачу зарозумілості.
Але, нажаль, його сила волі розповсюджується тільки на роботу. Спокуси перемагають.
Із задоволенням прочитаю продовження, бо кінець цієї книги примушує хвилюватися: чи вдасться вийти із скрутного становища?
Оцінку знизив собі: забагато прізвищ, телевізійних передач, що незнайомі. Але з якою повагою та схилянням ставиться до них автор!