22 мая 2019 г. 13:11

5 новий улюблений автор

Здається в мене з*явився новий улюблений автор. Читаючи Моруа ти ніби слухаєш найвитонченіший музичний твір, що обірветься так раптово, в чомусь тривожно і обов*язково залишить по собі щемливий післясмак.
"Біографія" - історія про таємницю, невеличка оповідь з життя улюбленого для Моруа Байрона, яка перш за все наголошує на тому, що чуткам не завжди варто вірити.
"Аріадна, сестра..." - історія в листах, погляд на стосунки з обох боків та неочікуване завершення.
"Історія однієї кар*єри" - краще бути на своєму місці і добре робити те, що ти вмієш, ніж погано те, що ти не вмієш, але що від тебе всі чекають.
"Прилив" - життя за масками, до яких звикаєш наскільки, що вони вже стають другою шкірою.
"Народження майстра" - геніальна оповідь про те, як насправді легко і водночас важко створити щось шедевральне.
"Мірріна" - випадковості, що доленосно впливають на життя.
"Прокляття золотого тільця"- жадібність, що позбавляє життя, не фізичного, але повноцінного.
"Заповіт" - лукавство та двуликість зрештою перемагають. "Собор" - все має робитися вчасно.
"Мурахи"- чужі життя - іграшка для тих, хто безвідповідальний та егоїстичний.
"Ярмарка в Неї" - що краще - бути напористим чи відпустити?
"Добрий вечір, мілочка" - любов, інтриги та жіноча підступність, хтось в цій історії точно бреше.
"Фіалки по середам" - кохання, яке не здійснилося, життя, яке не розквітло, квіти во ім*я любові і во ім*я пам*яті.