AlexSarat

20 июля 2011 г. 18:25

Україна в огні - це шедевр не тільки української літератури, а й взагалі, усієї Світової!
Це перший український твір у моєму житті, котрий я, вихваляю усюди наліво і направо. Так, тут є скиглиння, як і у всіх українських творах, але все це закрито героїзмом і патріотизмом українського народу у дуже важкі воєнні часи. Мене все це потрясло, в деяких моментах я навіть не уявляв, що таке звірство та хитрості, були, не уяляв, чесне слово. У наші часи, я такого представити собі не можу. Не можу. Це ж які тоді були люди, що переживали таке горе та непоновіряння. Сучасні українці вже не такі, як ті що були, не такі. Якщо на нас полетить бомба, ми просто будемо дивтися на неї і чекати, поки наші сусіди з Европи, чи Росії її знищать своїми ракетами. Ось і все, ось до чого ми докотилися!
Запорожці - це велика сім`я, і це не вигадки. Які ж чудові та бездогані образи створив пан Олександр Довженко, я захоплююсь, це неймовірно і прекрасно. Браво вам, пан Довженко, браво!
Слава Україні! Слава нашій літературі! Слава Довженко! Героям Слава!

Цікаво, а у призмі останніх трьох місяців, чи змінилася Ваша думка?

Мені теж цікаво, і Ваша думка теж, особливо за останній місяць

Останній місяць показує лише втомленість.
Всі головні випробування ще попереду, ось там вже все і побачимо: чи було видно всю сутність українців три року тому учню 11-го класу?
(відповім трохи вперед - ні).

У призмі останніх шести місяців моя думка змінилась, а за три роки, котрі пройшли з моменту написання цієї рецензії, світ вже давно перевернувся. І ми разом з ним!
Згодьтесь, що без допомоги світу нам самим не впоратись. Хоча зараз з усіх телевізійних каналів йде меседж, що ми зможемо це побороти, але в глибині душі всеодно сподіваємось на Америку та Европу.

Але всеодно свого патріотизму не залишу, я вірю в Мою Україну! Хоч ми і маємо певну регіональну строкатість, але все ж ми дійсно Один Народ.