15 февраля 2019 г. 16:20

1 МЕНЕ ОШУКАЛИ!!!

Ця книга потрапила до мене зовсім нещодавно, і коли я дізнався, що це збірка інтерв'ю автора з відомими людьми - вирішив не відкладати, а відразу ж прочитати.
Спочатку, у мене було повно ентузіазму, все ж інтерв'ю це один з улюблених жанрів для мене в журналістиці. Переважно - концентрат інформації, та відчуття близького знайомства з людьми у яких беруть інтерв'ю.
На превеликий жаль, більшість письменників з якими спілкувався автор були мені зовсім не відомі, а світська бесіда, де я був "третій зайвий" не донесла жодної цікавої інформації.
Мені здалося, що Фредерік не вміє брати інтерв'ю ( принаймні робить це не цікаво), і можливо з моєї сторони це надто "голосно" сказано, але гірше за все було відчуття, що мене ошукали: навіщо вписувати у свій послужний список такі відомі імена, як Чарльз Буковскі та Френсіс Скотт Фіджеральд, коли насправді це всього лише безглуздий сон Беґбедера.
Ох і Ах...Одне стало зрозуміло, що це не мій автор, і скоріш за все ця збірка розрахована на французького читача, або хоча б більш прокачаного ніж я