7 ноября 2018 г. 17:04

5 Книга, яка пахне дитинством

Перед тим як почати читати цю книгу, я наслухалась і начиталась відгуків. Всі вони були різноманітні. Від читання книги люди залишались і в захваті, і на привеликий жаль, розчаровані. І в світі всього цього, я починала читати книгу з настроєм, що скоріш за все, вона мені не сподобається. Як же я помилялась, в кінці книги я була закохана в кожний вислів, кожне слово. Я відчувала цю книгу, все що в ній відбувалось. Книга для людей, які можуть нафантазувати власний світ. Вона дуже тепла і літня.Читала я її в середині осені, але увесь час відчувала присутність літа. Читала з посмішкою, і наче відчувала і вітерець і запах скошеної трави, і сонечко на плечах, бігала по полю, їла морозиво... Часто згадувала своє дитинство. Хоча книга і починалась легко і невимушено, але в якийсь момент я зрозуміла, що в ній набагато більше сенсу. Хотілось читати і бачити між рядків, там містилось набагато більше. В книзі декілька повістей про жителів маленького міста. Всі вони унікальні. А найголовніше, що я винесла з книги, що всі ми живі і проживаємо свої моменти.