Galarina

8 октября 2018 г. 22:20

Ох і небезпечні ж пригоди у Гекльберрі Фінна.
Про Тома Сойєра я читала вже давно давно і майже забула, що там і як. Тут він теж з'являється проте тільки наприкінці.
Розповідь ведеться від самого юнака, що додає особливого колориту і яскравості висловлюванням та самій побудові речень.
З самого ж початку дитяча історія перетворюється на гостросюжетний роман, де є місце інсценованим вбивствам та виплутуванням зі складних життєвих обставин.
Гек Фінн відправляється на плоті по Міссісіпі. Разом з ним мандрує і Джім - негр, що втік від міссіс Уоллес. Звісно ж на їхньому шляху виникає чимало пригод та найбільше мандрівникам мулятимуть два пройдисвіти король та герцог. І хоч спершу їхні авантюри викликають лише посмішку та осуд, згодом їхні виверти вже стають небезпечними і зрештою призводять до продажу Джіма.
Тут уже, як то кажуть, щастить так щастить і він потрапляє до гарних людей та ще й родичів Тома Сойєра.
Було дуже цікаво і весело, а ще мені сподобався сам Гекльберрі, напрочуд розумний та добрий хлопець, який вміє орієнтуватися в навколишньому.

Прочитано в рамках игр Школьная вселенная и ТТТ