VioletaBilich написала 10 рецензий

Сортировка

Январь 2016 г.

16 января 2016 г. 22:00

Сложно было выставить оценку за книгу. Автор хорошо описует эмоции, внутренне состояние и мысли. Каждый герой в книге описуется внешне и это очень помогает представить все как хотел этого автор. Но герои УЖАСНЫЕ. Мне все они ненравятся и я еле-еле дочитала книгу. И если вы хотите попытать себя в выдержке, тогда это то, что вам нужно.

Июнь 2015 г.

9 июня 2015 г. 15:24

"Марфа ворушить губами І проводжає мене далі, аж доки я не увійду в сосну "велику" (у нас її називають ще: "та, що твій тато садив"). Дома мене стрічає мама, радіє, плаче і підставляє мені для поцілунку сині губи."

Це є зав'язкою новели після , якої ми бачимо розповідь про нещасне кохання, яке вже ніколи не відпустить одну з головних героїв твору. Автор добре показує завжди актуальну проблему кохання людей Новела чітка і коротка тому читається швидко. Але навіть за короткий проміжок часу ти можеш відчути весь біль і смуток неподільного кохання. Тютюник в цій новелі не показує нічого нового із життя, але й не треба придумувати, бо в нашому житті є ще багато нерозказаних історій. Можно сказати, що автор влучно описав трагічне кохання між людьми.

9 июня 2015 г. 14:59

Твір вражає тебе. В ньому йдеться про роки, коли Україна була в складі СРСР і де люди повинні були підкорюватися наказам, або бути розтріляними. В герої дуже добре зображена психологічна сторона, де він бориться зі свєю долею працювати там, де нехочеш, бо треба приймати дуже складні рішення і брати на свої плечі кров не однієї сотні людей. Показано також до чого призводить така робота від якої неможливо втекти. Твір з цікавим сюжетом і в кінці ти переживаєш за героя і надієшся, що все минеться, але автор показує правду тих часів, де людині приходиться вбивати єдину і найріднішу людину, і це матір. Добре, що цей твір йде по шкільній програмі, бо можеш відчути трагічну долю іншого століття та більше цінувати своє життя і рідних, які тебе оточують. Рекомендую прочитати твір всім, бо він…

9 июня 2015 г. 14:52

Мені самій цей твір дуже сподобався. Остап Вишня комедійно і коротко розповідає про своє життя і що на нього вплинуло, що він став письменником. З перших рядків ти зацікавлюєшся і хочеш прочитати не тільки докінця, а й інші твори письменника. В кожному абзаці знаходиш щось цікаве і бачиш, що сам письменник ставится до свого дитинства з позитивом. Твір " Моя автобіографія" рекомендую прочитати, щоб підняти собі настрій і трішечки більше дізнатися про його життя.

9 июня 2015 г. 14:39

Цікавий твір. Він про українську сім'ю яка хоче змінити своє призвище. Автор зображує протеріччяв цій родині по приводу цього. " Мина Мазайло" був написаний в часи націонування СРСР України, щоб дізнатися хто з них справжній українець і вбити, або відправити в Сибір. Куліш показав, що тоді вже догадувалися про плани влади стосовно українців. Також ми бачимо відношення самого автора до України. В творі йдеться мова і про те, що багато століть Україну ділили інші країни, а звичайний народ боровся за незалежність. Думаю, що Куліш був би радий створеній нарешні унітарної і незалежної України. Твір раджу прочитати всім.

7 июня 2015 г. 11:56

Власний стиль і стилістика сформувались у Косинки дуже швидко. Віддавши данину імпресіоністичним, символістським і романтичним барвам, ві уже в другій новелі " В житах" (1926), в якрму поєднуються найрізноманіші форми художнього мислення. Новела " В житах" не займатиме багато часу. В ній автор зобразив частину життя дезертира, якому вже нікуди іти, але душа його ще хоче співати:" Питає про Матвія Коянчука? Розкажу, але не зараз, бо в житах загубилася моя доля, і мені хочеться плакати, мов дитині, або співати, як співають старі, коли згадують молодість, а я ще хочу співати!" Цю новелу рекомендую прочитати всім.

2 июня 2015 г. 14:22

Это книга про безканечную силу воли человека. Рассказ короткий и читается быстро. На примере героя автор показует, что человек которому постоянно не везет, имеет совсем мало в жизни может пересилить себя и сделать что-то удивительное не только для себя, но и для окружабщих людей и не сдаваться до последнего. " Старик и море" Хемингуєя отлично показует неисекаемое стремление к победе.

1 июня 2015 г. 22:00

" Джакомо Джойс" можно назвать интимной лирикой. В ней мы чувствовуем, что переживает герой. Что я могу сказать, тольто то, что любовь вдохновляет и мы нехотим ее забывать, и хотим помнить всегда как и молодость. Автор скорей вчего хотел навечно запечетлисть " любовь молодости" на бумаге потому, что желал переживать те моменты любви, снова и снова. Поезия понравится людям с хорошим воображением ( подмигиваю одним глазом).

1 июня 2015 г. 14:20

Лучшее на Лайвлибе

Это превосходно!!! Книга оставляет огромное количество впечетлений. В начале книги первые 20 страниц сюжет не похож на ужастик и ты не догадываешся, что будет дальше, захтывают действия и невозможно оторватся. Вовремя чтения ты переживаешь теже эмоции, что и герой книги. Например когда он чуствует неновисть или страх, это передается и тебе. Книгу стоит прочитать всем хто хочет захватится сюжетом и пережить то, что чуствует герой. Вы непожелеете , что прочитали книгу "Мизери" Стивена Кига.

Апрель 2015 г.

22 апреля 2015 г. 15:48

В собрание соченений Золя среди больших романов находится и собрание рассказов в котором есть "Жертва реламы".Это один из разказов в которых Е.Золя показует проблему новых открытий и их использывания. Писатель хорошо описует что будет с человеком, то есть в кого он превратится, если везде и всюду будет следовать веяньям моды и рекламы. А иногда подобное слепое следование указивкам приводит и к смерти. Это маленькая, но поучительная книга которая была написана в 1840-1902 году на заре агрессивного маркетинга (собственно все уловки маркетинга и как происходил захват рынка крупными магазинами замечательно описаны в романе Золя "Дамское счастье". На мое мнение все кто любитель почитать может скачать собрание рассказов Золя и насладится натурализмом.