KindleySubways написала 2 рецензии

Апрель 2017 г.

Оценка KindleySubways:  5

Такий незвичний стиль. Розповідь смерті про крадійку книжок. Хоч я і не фанат історій воєнного періоду, але мушу зізнатись, ця історія одночасно надто нестерпна і неймовірно велична. Не можливо дочитувати без сліз у очах і серці. Якщо цікаво дізнатись про радості і горя німецької дівчинки Лізель, прочитатйте книгу. Я дуже критично ставлюсь до історичних літературних творів лише тому, що це не улюблений жанр, але "Крадійка" торкається саме тих струн душі, про які просто так не говориш...

Февраль 2017 г.

Оценка KindleySubways:  5

Неперевершена книга про життя і кохання. Читаючи, я поринула у світ Англії 20 століття, з її балами, чаюваннями, війною, боротьбою за право жінки бути рівною у своїх бажаннях і почуттях. Інтригує до останньої сторінки. І якщо ще спочатку я слідкувала за тим, скільки прочитала, то згодом занурилась із головою і не помітила як перегорнула останню сторінку із словом "Благодарности".