Історії, які розповідає Андрій Любка, мабуть, схожі на ті, які Андрій розповідає своїй любці, – аби змусити ревнувати чи для того, щоби спокусити. Там присутня пристрасна еротична фантазія, яка не…
Издательство: Піраміда

4 сентября 2019 г. 18:47

знайомство з сучасною українською літературою я почала саме з цієї книги (певна випадковість). можливо, це не найкращий вибір, але мені сподобалось. те що отримала, це не – те, що очікувала. деякі оповідання захоплюють з початком, інші дивують вкінці. немає бажання переповідати що та до чого - просто рекомендую до прочитання. ви не знайдете чогось глибокого, тут не про це. українська мова така солодка. спробуйте, посмакуйте! інколи трапляються жаркі сторінки, від яких стає не менш спекотно (зазвичай вони випадали мені по дорозі в метро).

особливо на десерт 'дівчина з вальпараїсо' - ох, ці описи/ роздуми, вони тебе пестять, такі твої. я відчула, розумієте?

ISBN: 9789664412572

Год издания: 2012

Язык: Украинский

Номинант: 2014 г.Ангелус

Кураторы

4 сентября 2019 г. 18:47

12 марта 2014 г. 17:22

От дивно якось так буває: коли одного і того ж автора поезію ти любиш, а прозу - ну ніяк (у мене такий парадокс із Іздриком наразі). А от із Андрієм Любкою все навпаки: його вірші мене збивають з пантелику і викликають відчуття внутрішнього непорозуміння, на кшталт "шо це???", а от проза його... ну це зовсім інша розмова) Якась по-жіночому плавна, деталізована, приємна (там, де він не розписує акти дикого сексу :-)) Таке враження, що він розповідає дійсно саме про те, що зараз бачить перед собою, настільки прописаний кожен момент. Кажуть, найкраща брехня - та, яка має купу дрібничок, уточнень, паралельних історій - тоді важко зрозуміти, що людина каже неправду, так легко одна тема переходить в іншу. І такий обман дуже важко викрити. Так от, у мене таке відчуття, що Любка - або дуже…