3,9

Що можна зробити «ніжно»?
Аж ніяк не те, про що ви подумаєте в першу чергу, беручи до рук цю книгу!
Ніжно дорослий світ карає дітей. Ніжно і непередбачувано ми заганяємо свого ближнього в глухий…
Серия: Читацький клуб
Издательство: Нора-Друк

13 июля 2013 г. 19:44

Книжок пані Ірен вже давненько не брала до рук. Якось нецікаво стало мені її читати в певний момент, та й зараз це би не змінилося, якби випадково не потрапила на її читання минулих вихідних. Взагалі вживу Роздобудько я бачила невперше, але цього разу якось просто заворожила мене ця жінка. Так вже натхненно вона розповідала про Жанну д'Арк, через яку, власне, і вийшла у світ ціла збірка новел. От і змотивувала мене авторка взятися знову до її творів. Результат - остання частина збірка мені сподобалася. Взагалі мені давно подобається вміння Роздобудько писати біографічні статті в такому художньому стилі, з діалогами, вводами додаткових дійових осіб. От вміє вона оживляти історичних персонажів, вміє. Решта... ну, таке... В її стилі. Ні добре, ні погано. На четвірку.

ISBN: 978-617-688-008-0

Год издания: 2013