4,6

Нік і Чарлі надзвичайно закохані. Вони нарешті сказали ці три маленькі слова, і Чарлі майже вмовив маму дозволити йому переночувати в будинку Ніка… Але коли Нік наступного року вступить до…
Серия: Heartstopper
Издательство: Видавництво

ludas1989

Книжковий співчарник

21 февраля 2024 г. 13:13

5 том нічим не відрізняється від попередніх, такий же цікавий і важливий.

В черговий раз я подумала про те, що це своєрідне сексуальне виховання для підлітків. Або навіть путівник для батьків, як правильно реагувати та не порушувати особисті кордони своєї дитини. Багато батьків думають, що мають право вирішувати, з ким він має бути і що відчувати. Це може призвести до поганих наслідків.

Тому я задоволена, як Осман розповідає історію Ніка і Чарлі. Чекаю на фінальний том.

ISBN: 978-617-7818-91-4

Папір: Crema

ludas1989

Книжковий співчарник

21 февраля 2024 г. 13:13

5 том нічим не відрізняється від попередніх, такий же цікавий і важливий.

hildalev

16 марта 2024 г. 13:34

Жизнь во вселенной Heartstopper продолжается, появляется парочка новых лиц, а герои готовятся к некоторым важным событиям в жизни. Очень видно, что серия постепенно подходит к концу, завязываются остающиеся нити. Мне нравится как показано, что какие бы у тебя не были психологические сложности, они не уходят в одночасье, с ними придется жить, и очень важно говорить об этом в отношениях. Здесь же поднимаются очень важные вопросы о первом сексуальном опыте. Для меня эта книга все еще остается очень важной книгой для молодежи, с правильными посылами и здоровыми отношениями, но сама я читаю их скорее из любопытства и по привычке, чем для удовольствия. Как-то даже сериал меня зацепил гораздо больше, хотя книги я начала читать первыми. Вместе со всеми жду, чем же закончится этот цикл!