3,7

Она искала пропавшую сестру, а нашла торговцев живым товаром, и сама попала в рабство. Сдаваться точно не в духе Васьки, за свою свободу девушка готова бороться до последнего. Но как быть, если…
Цикл: Я выбираю быть твоей, книга №2

16 февраля 2023 г. 16:51

5 З двох лих мене купило те, що начебто добріше.

«Йдемо зі мною,Василино» Цикл: Куарди Ільмондара Книга #2 Обсяг: 294 стор ️рік: 2021 Об-ня: Автор: Ольга Островська

#Фентезі #авторська_раса #різниця_в_віці #еротика #ера_книг02 #ольгаостровська

☆Як же мені подобається цей цикл…Кожна книга -це просто неймовірний заряд ніжності,пристрасті,справжнього кохання,мужності та впевненості.

☆А які тут чоловіки,вам просто не передати!Справжній еталон та зразок надійності.Тієї самої кам'яної стіни за якою нічого не страшно.

️Зверніть увагу️ В книзі присутня різниця в віці. Я не дуже полюбляю книги де є велика різниця між героями але…Але…Я вас запевняю,ви її навіть не відчуєте! Арід такий приголомшливий,що на фоні всього сюжету-це маленька,зовсім непримітна дрібничка,адже те,що відбувається закрутить вас в вихорі подій настільки,що отямитися можна буде…

16 февраля 2023 г. 16:51

5 З двох лих мене купило те, що начебто добріше.

#Фентезі #авторська_раса #різниця_в_віці #еротика #ера_книг02 #ольгаостровська

9 января 2023 г. 02:27

Читала относительно давно, забылся сюжет, но точно помню, что первая книга из серии мне понравилась намного больше второй. Хотя во второй история человека с более высоким титулом, императора, как никак... Но в первой книге отношения героев и сюжет мне показался намного более продуманным, так что эту не рекомендую, если только ради продолжения знакомства с персонажами первой книги и долгожданного воссоединения сестёр.