Анатолій Дімаров (1922 – 2014) написав свої мемуари в часи незалежної України, коли, за його словами, «уже не було цензури й ніхто мене не шматував». Це важлива деталь, адже переважна більшість його…
Серия: Великий роман
Издательство: Фолио

3 декабря 2022 г. 00:44

Автор прожив яскраве життя, хоча й левова його частка припала на голод, війну і цензуру. Як же цікавезно читати про письменників, творами яких зачитувався у свій час! А скільки ще не прочитано! Мій список до прочитання значно розрісся. Відкрилися й очі на слабкодухих (навряд чи ідейних) служителів пера. І ще - наскільки великою має бути дружба, щоб не ображатися на інколи доволі жорстокі розіграші.

ISBN: 978-617-551-080-3

Год издания: 2022