Самурай Запада. Настольная книга непокоренных

Доминик Веннер

4,3

Самурай Запада - последняя книга Доминика Веннера, французского историка, ультра-правого писателя и публициста, застрелившегося в знак протеста против принятия закона об однополых браках.
Книга…
Издательство: Тотенбург

RomanKot

23 декабря 2022 г. 17:17

5 Останній самурай Заходу

Спочатку зацікавив автор: європейський інтелектуал з великої літери, який...21 травня 2013 року скоїв самогубство на кафедрі собору Паризької Богоматері.

Звісно, можна розповідати про страшний гріх, який він вчинив, але все одно ми не можемо ігнорувати той факт, що мислитель був чесним як із собою, так і з іншими людьми, - і своїм страшним вчинком він довів, що живе так, як мислить і вчить, а його самогубство, - це останній акорд його правдивого життя.

Тепер до книги -вона починаєтесь доволі похмуро, з опису жалюгідного становища типової француженці, яка вимушена жити в оточенні мігрантів, але вже на 10-й сторінці він починає маніфестувати своє ставлення до оточуючого світу:

Відразу ж додам, що маю достатньо інших мотивів для обурення й люті в цьому штучному світі, де пануютьsex, fun and…

ISBN: 978-5-9216-2222-7

Год издания: 2017