Нові стоїки. 52 уроки для наповненого життя

Массимо Пильюччи

3,6

Книжка про філософію стоїцизму — вчення, яке сьогодні набуває все більше популярності. Античні стоїки уміли те, що багатьом із нас сьогодні не під силу — жити у гармонії із собою, підтримувати…
Издательство: Лабораторія

26 октября 2023 г. 23:41

4 Корисні і не дуже поради

Я рада, що прочитала цю книгу, бо, як виявилося, мої погляди й так відповідали принципам стоїцизму :)

Для себе я виділила декілька основих ідей, яким були присвячені тижні: - погляньте на ситуацію ззовні (тиждень 3) - розгляньте ситуацію з боку іншої людини (тиждень 4) - обмірковуйте майбутні негаразди (тиждень 6) - почніть практикувати мінімалізм (тиждень 13) - поводьтеся доброчесно з людьми, які вас розчаровують (тиждень 25) - посадіть мудреця на плече (тиждень 28) - сумнівайтеся щодо кожної дії (тиждень 35)

ISBN: 978-617-7965-94-6

Год издания: 2021