Іссі Рендал, жвава засновниця пекарні «Капкейк-кафе», знайшла кохання і, здавалося б, тепер усі прикрощі позаду. Наближається Різдво — час чудес, теплих обіймів і гарячих напоїв. Однак її колежанки…
Издательство: Рідна мова

17 января 2022 г. 01:48

0 Закінчила історію про Іззі та її мрію, а тепер вже і справу всього її життя, - кафе "Капкейк"

Відразу скажу,що перша книга мене вразила більше! Чи то причина в тому, що я швидко її поглинула ( а все тому, що я її то читала в електронному варіанті, а далі скачала аудіо-книгу, і буквально за добу її всю прослухала)? Звичайно швидко хотілось зануритись в продовження, що я і зробила!
І от книга прочитана, ділюсь враженнями:

ISBN: 978-966-917-743-8