4,1

Anne Glenconner has been at the center of the royal circle from childhood, when she met and befriended the future Queen Elizabeth II and her sister, the Princess Margaret. Though the firstborn child…
Издательство: Hachette Books

ludas1989

Книжковий співчарник

29 марта 2024 г. 21:37

Поясніть мені хтось нащо я знову читаю про аристократію Великобританії? Тому що після останньої прочитаної пройшло багато часу і я забула яка ж то брудна справа.

Снобізм такого рівня можна досягти лише, якщо голова буде в задниці королівської особи декілька поколінь. Вибачайте всі хто люблять Роялів і їх оточення.

Плак-плак. Мій чоловік веде себе як дитина і ніхто не може цим щось зробити. І до психолога іти не варіант.

Плак-плак. Мені чоловік зраджує, я теж. Але ми вірні одне одному. Це зробило наш шлюб тільки краще.

Плак-плак. Чоловік купив острів, що ж робити. Може ж не вигоріти.

Чесно, не розумію заради чого написана ця книга. Просто похвалитися, що я знала королеву і її сестру? Загадка.

І що це за прикол, що жінка має їхати всюди з чоловіками, бо вона йому потрібніша. З якого це дива…

ISBN: 978-0306846373

Год издания: 2021

Язык: Английский

ludas1989

Книжковий співчарник

29 марта 2024 г. 21:37

Плак-плак. Чоловік купив острів, що ж робити. Може ж не вигоріти.

17 апреля 2024 г. 00:15

3.5 Больше о себе, чем о принцессе Маргарет.

3,5 из 5⭐

В названии написано: "невероятная жизнь в тени королевы", но в книге не было ничего невероятного и про королеву тоже было мало. Тем более, что автор книги была фрейлиной не королевы, а её сестры.

Книга воспоминаний о сложностях и сомнительных радостях жизни аристократов. Спать на матрасе и купаться в холодной воде в любую погоду хотите? Или мыться с помощью ведра на дереве? А собственноручно красить коричневые туфли золотой краской под цвет платья?

Иногда героиню (фрейлину принцессы Маргарет) жаль, ведь столько трудностей выпало на её жизнь, но потом с удивлением понимаешь, что Энн гордится своей жизнью. Именно о ней она и написала книгу, о своей личной жизни, о муже, о детях, о вечных неприятностях и скандалах , в которые попадала из семья. Иногда фрейлина вспоминала и о работе.

А…

Подборки