3,9

У Хмельницькому за дивних обставин помирає антиквар. Його донька, яка багато років не бачила батька, мимоволі опиняється у вирі кримінальних подій: викрадення людей, обшуки у батьковій квартирі й…
Серия: Ретророман
Издательство: Фолио

6 апреля 2022 г. 09:37

У сучасний Хмельницький приїжджає Ляна. Насправді, вона не приїжджає, а повертається, адже вона тут народилася і прожила перші 8 років. Потім батьки розлучилися, мати виїхала до Києва та знов одружилася, а батько залишився в рідному місті. А тепер він помер і Ляна – єдина спадкоємиця. І хоча з того часу вони майже не спілкувалися, донька приїхала поховати батька та залагодити справи. Окрім квартири на нову власницю очікує антикварний магазин, а заразом із ним і таємниця батькового дивного уходу із життя. Дивні нові-старі знайомі, дивні відвідувачі магазину, дивний асистент у ньому, дивні щомісячні грошові перекази, дивна незнайомка із валізою, дивні невідомі таємничі нишпорки у квартирі… У що вплутався небіжчик? І чи тепер об’єктом цих «дивних» подій не стане сама дівчина?

Мандруючи…

Кількість сторінок: 320

6 апреля 2022 г. 09:37

Мандруючи…

8 января 2022 г. 11:55

Ольга Саліпа "Будинок на Аптекарській".

Знайомство з творчістю Ольги Саліпи відбулося. Її ретродетектив "Будинок на Аптекарській" залишив по собі неоднозначні враження.

Мені дуже сподобалось історичне тло роману, з якого я почерпнула багато незнаної досі інформації. Атмосферний Проскурів (Хмельницький) кінця ХІХ - початку ХХ ст. У центрі твору - аптекар Деревоєд та його родина. І дивний калейдоскоп подій та вчинків: створення чудодійного еліксиру, масонські збори, масове знищення євреїв козаками за посібництво більшовикам, порятунок ні в чому не винних людей жінками, повстання, таємниці, інтриги, загадки.

Сюжетна лінія сьогодення виявилася не менш багатою на події, але надто передбачуваною і банальною. Авторка змішала грішне з праведним, але не змогла надати оповіді таємничості, тому що…