3,7

Затуркана роботою та щоденними клопотами мати-одиначка Емі нарешті має можливість перепочити: колишній чоловік, який несподівано повертається в її життя після трирічної розлуки, пропонує подбати про…
Серия: Художня література
Издательство: Vivat

20 ноября 2021 г. 23:09

3 НІЧОГО ОСОБЛИВОГО

Емі - одинока мама двох дітей шкільного віку. Її чоловік пішов три роки тому, а тут вона випадково натрапила на нього в місцевій аптеці. Він хоче повернутися до своїх дітей і пропонує їй можливість втекти на літо, поки він налагоджуватиме стосунки. Емі приймає його пропозицію та їде до Нью -Йорка де змінюється її життя. Враження Трохи розчарувалась, в цій книзі не було особливої динаміки, всі дії головної героїні були передбачені. Звичайно не можу сказати, що книга жахлива, можливо вона може змінити життя, якщо вона таке яку Емі Байлер ( не дай Боже). Книга нагадує нову інтерпретацію Попелюшки. Якщо зацікавило з радістю читайте, буде цікаво прочитати Ваші відгуки)

ISBN: 978-966-982-306-9, 978-966-942-826-4

Год издания: 2021