4,3

«Таємниця старого Лами» — нова книжка Доржа Бату, в основі якої — реальні події з життя автора та реальні персонажі. Це не просто збірка оповідань про Вчителя, як може здатися на перший погляд.…
Издательство: ВСЛ

13 февраля 2022 г. 21:05

Моя перша книжечка Доржа Бату. Знайомство було приємне. Все пройшло легко та безпосередньо Книга читається просто та швидко, з жартами і філософією від Вчителів. Всього потрохи.Головні герої — двоє малих хлопчаків-хубараґів (послушник, учень-новачок у буддизмі), що навчаються у буддійському монастирі. Сюжет закручен навколо однієї таємниці, від одного старого лами, яку наші малі шибеники намагаються розгадати.Якщо хочете дізнатись, що це за тайна — обов’язкове читайте. Якщо хочете провести вечір в приємній компанії — читайте. Якщо хочете дізнатись, щось нове про буддійську філософію — читайте.Висновок, я думаю, ви зрозуміли

ISBN: 978-617-679-888-0

Розміри:145x200 мм

13 февраля 2022 г. 21:05

8 июня 2021 г. 22:14

5 Увлекательно и захватывающе

Прочитав описание книги и предыдущие работы автора я рассчитывала на забавные истории из жизни и увлекательный стиль, а получила нечто намного бОльшее. В книге есть и исторические подробности жизни буддийского храма в Бурят-Монголии в позднесовесткое время, и легкость и увлекательность детства (ведь главном герою всего 11), и детективная история с увлекательным финалом, и ужасающая правда о репрессиях времен Сталина. Книга читается легко, быстро увлекает и позволяет погрузится в мир, о котором она рассказывает, по самую макушечку. Рекомендую!