4,2

Timothy Fisher, jeune auteur de polar, mène une vie tranquille dans une rue du Queens à New York, avec son chat Al Capone. Quand deux agents du FBI se présentent à sa porte pour lui demander de les…
Издательство: Calmann-Lévy

19 июня 2022 г. 12:22

Книгу одразу можна поділити на дві частини. Перша - це опис психології, поняття інтуїції тощо. Друга - відповідно сюжетна лінія з нотками детективу, пригод. В книзі порушуються проблеми екології, в чому вся сюжетна лінія і несе свій сенс. Книга візуально хоч і на 500 сторінок, но прочиталась мною за 2 дні, оскільки маленька розміром. На один раз піде.

ISBN: 978-2702182932

Год издания: 2021