4,5

"Орнітолог Джоанна Тіл від ранку до ночі працює над польовими дослідженнями. Робота з дисертацією допомагає жінці опритомніти після втрати матері та власної боротьби з раком. Якось у неї на подвір’ї…
Издательство: Vivat

11 марта 2021 г. 17:27

Ґленді Вандера "Там, де ліс зустрічає зорі".

Моє знайомство із дебютним романом Ґленді Вендери відбулося. І я сміливо можу назвати його вдалим. Не сперечатимусь, що текст дещо сируватий, місцями - передбачуваний, але цікавий, і це - найголовніше.

"Там, де ліс зустрічає зорі" - соціально-психологічний роман з елементами детектива. У ньому знайшлося місце як для жорстокої реальності, так і для казкових світів.

Про що він? Про звичайних людей, у житті яких настали нелегкі часи. Про подолання труднощів і готовність почати все з чистого аркуша. Про зоряну магію, яка не залишає у біді хороших людей і здійснює їхні найзаповітніші мрії.

До речі, мені дуже сподобалась ідея називати кошенят іменами шекспірівських персонажів.

ISBN: 9789669822215

Год издания: 2020

Язык: Украинский

11 марта 2021 г. 17:27

Ґленді Вандера "Там, де ліс зустрічає зорі".