Мария Матиос - Майже ніколи не навпаки
Майже ніколи не навпаки 4,3

Сімейна сага в новелах «Майже ніколи не навпаки» визначної української письменниці Марії Матіос за майстерністю письма та глибиною викладу не поступається її знаменитій «Солодкій Дарусі».
«Важить не час, а людина в обставинах часу» — цю свою тезу письменниця розкриває через драматичну історію кількох гуцульських родин часів Першої світової війни. Великі пристрасті звичайних людей, легке марево містики, вічні дилеми Любові–Ненависті, Гріха–Спокути, кілька­ярусний сюжет... Кожен персо­наж цієї небуденної драми має беззаперечне алібі, неопротестовану правду і власні суди честі. А отже, має право чинити так, як не можна передбачити жодною…
Издательство: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

15 июня 2017 г. 14:06

Прочитала пару книг Матіос по порадам подруги,яка вважає їх чуть не гінеальними.Ну...не знаю..Я люблю історії про українські села,їх традиції,кохання,будні,але дана книга для мене посередня,ледве дочитала.Швидше за все,більше не повернусь до книг Марії Матіос.

ISBN: 978-617-585-196-8

Год издания: 2020

2007 - "Коронація слова" - І премія номінації "Романи"

Номинант: 2007 г.Премия «Книга года BBC. Украина» (Книга года)

15 июня 2017 г. 14:06

15 октября 2016 г. 22:05

Я розчарована... Осінь, дощ, хандра... і тадам - депресія після прочитання забезпечена. Ну я не очікувала чогось веселого, бо читала ''Солодка Даруся''. Але суть книги коротко така: люди зрадливі скоти і навіть родичі не виключення. Добавити до того непростий час в який відбуваються події, то взагалі хоч плач від несправедливості і вий від болю за деяких героїв.