Думай, як у NASA. Звички, ідеї та стратегії для досягнення неможливого

Озан Варол

4,7

Думати як фахівець з космічних польотів – це мислити поза шаблонами, ставити під сумнів стереотипи й усталені патерни мислення, щоб досягати неможливого.
Одне з головних їхніх завдань – уявляння…

zadnipriana

9 мая 2021 г. 10:43

Книга від @yakaboo_publishing , яку хочеться перечитати, смакувати, виписати всі ідеї і думки!

На реальних історіях космічних відкриттів і досліджень книга розповідає вам, що допомагає людям відривати від землі тонни металу та запускати в небо!

Це не просто текст про те, як уміння думати за рамками звичних речей допомагає досягати успіху, це історіях досягнень та провалів, перемог і відкриттів.

Дуже грунтовно, якісно, інформативно та захопливо написана книга, яка вчить вас мислити, як "фахівець космічних польотів".

Спеціалісти в NASA — це фантастичні люди! Варто прочитати кілька біографії астронавтів, щоб зрозуміти, як саме вони вчаться працювати в команді, як вони ставлять пріоритети, як вирішують проблеми. І ця книга дозволяє зазирнути в психологію та діяльність людей космосу ще глибше.

Я в…

ISBN: 978-617-7544-72-1