Легенди Суеми. Книга 1. Не всі шляхи ведуть до храму Легенди Суеми. Книга 1. Не всі шляхи ведуть до храму

Варвара Еналь

3,8

Варвара Єналь народилася й виросла в місті Севастополі. Нині мешкає із сім'єю у Львові. Її перший роман — «Ми можемо жити серед людей», написаний у жанрі young adult, став бестселером і посів…
Серия: Легенди Суеми
Издательство: Брайт Букс

Юну дівчину-рабиню Нок, якій долею судилося стати жрицею кохання в храмі Набари, за великі гроші купує дивний пан, від одного погляду на якого кров у жилах холоне і якого називають мисливцем на драконів. Він забирає її і обхідними далекими шляхами везе із земель Вільних Узбереж. Новий господар володіє дивною сильною магією, але що більше Нок спілкується з ним, то більше розуміє, що він не такий і страшний. Але навіщо він її купив? Дістати зниклу колишню рабиню що є сили намагається і правитель Нижнього королівства, який висилає загін молодого могутнього мага на її пошуки. У чому аж така цінність звичайнісінької 16-річної дівчини? Чи, може, не зовсім звичайної, а, радше, навпаки? І що чекає на неї в майбутньому? «Не всі шляхи ведуть до храму» — початок серії фентезійних романів із неймовірних і блискучих «Легенд Суеми».

ISBN: 9786177766116

Год издания: 2019