4,7

Шістдесят віршів про пам’ять, що народжується з любові, та про вогонь, по якому лишається ніжність. Шістдесят спроб окреслити світло й розповісти про повітря над містом. Шістдесят уривків чужих…
Издательство: Meridian Czernowitz

27 мая 2020 г. 10:36

5 "Список кораблів": збірка поезій Сергія Жадана

Нова книга Сергія Жадана, до якої увійшли вірші періоду 2018-2019 років. Збірка складається з двох частин: у першій - білі вірші, у другій - римована поезія. Жадан, як завжди, щирий, відвертий та різкий. Його поезія - пряма, але, в той же час метафорична, публічна, але, в той же час, інтимна. Вірші, які виходять з-під пера Жадана, можна впізнати за почерком, ритмікою та образами, до яких апелює автор. Ця поезія завжди впізнавана, якою мовою би її не перекладали.

Видання супроводжується кольоровими ілюстраціями Катерини Касьяненко.

ISBN: 978–617–7807–03–1

Год издания: 2020

Язык: Украинский

160 с.

Номинант: 2020 г.Премия «Эспрессо. Выбор читателей» (Литература для взрослых)

27 мая 2020 г. 10:36

5 "Список кораблів": збірка поезій Сергія Жадана

Видання супроводжується кольоровими ілюстраціями Катерини Касьяненко.