Волшебники страны Однажды. Книга 2. Двойная магия

Крессида Коуэлл

4,6

Крессида Коуэлл, прославившаяся своим знаменитым руководством по приручению драконов и познакомившая нас с парочкой неразлучных друзей – юным викингом Иккингом и его драконом Беззубиком, – радует…
Серия: Как приручить дракона
Цикл: The Wizards of Once, книга №2
Издательство: Азбука, Азбука-Аттикус

25 мая 2020 г. 13:49

Царевідьмак прокинувся від столітнього ув’язнення в камінь. Його визволили… Зар і Бажана! Я їх не звинувачую, бо вони визволили його не спеціально. Вони визволили його, коли хотіли вилікувати Докучлика, у чарах перших. Він вирвався з каменя, помер, але відродився. Він сховався там, де чекали його роками відьмаки. У відьмацьких горах. ⠀ Магія в оці Бажани - чудо. Вона цим оком просто творить дива. І пересуває залізо, і стріляє. Я певен вона може ще багато всього! Все ж таки магічне око ду-у-у-у-уже велика рідкість. Це око врятувало їх від відьмаків 2 рази!!! ⠀ Книжка мені дуже сподобалась!

Instagram

Двойная магия, роман

Перевод: Наталия Пресс

ISBN: 978-5-389-17067-4

Год издания: 2020

Твердый переплет, 408 стр.
черно-белые иллюстрации
Художник: Крессида Коуэлл