4,1

An extraordinary memoir of drama, tragedy, and royal secrets by Lady Anne Glenconner–a close member of the royal circle and lady-in-waiting to Princess Margaret. As seen on Netflix’s The…
Издательство: Hodder & Stoughton

ludas1989

Книжковий співчарник

29 марта 2024 г. 21:37

Поясніть мені хтось нащо я знову читаю про аристократію Великобританії? Тому що після останньої прочитаної пройшло багато часу і я забула яка ж то брудна справа.

Снобізм такого рівня можна досягти лише, якщо голова буде в задниці королівської особи декілька поколінь. Вибачайте всі хто люблять Роялів і їх оточення.

Плак-плак. Мій чоловік веде себе як дитина і ніхто не може цим щось зробити. І до психолога іти не варіант.

Плак-плак. Мені чоловік зраджує, я теж. Але ми вірні одне одному. Це зробило наш шлюб тільки краще.

Плак-плак. Чоловік купив острів, що ж робити. Може ж не вигоріти.

Чесно, не розумію заради чого написана ця книга. Просто похвалитися, що я знала королеву і її сестру? Загадка.

І що це за прикол, що жінка має їхати всюди з чоловіками, бо вона йому потрібніша. З якого це дива…

ISBN: 1529359066

Год издания: 2019

Язык: Английский

Hardcover, 336 pages

ludas1989

Книжковий співчарник

29 марта 2024 г. 21:37

Плак-плак. Чоловік купив острів, що ж робити. Може ж не вигоріти.

17 апреля 2024 г. 00:15

3.5 Больше о себе, чем о принцессе Маргарет.

3,5 из 5⭐

В названии написано: "невероятная жизнь в тени королевы", но в книге не было ничего невероятного и про королеву тоже было мало. Тем более, что автор книги была фрейлиной не королевы, а её сестры.

Книга воспоминаний о сложностях и сомнительных радостях жизни аристократов. Спать на матрасе и купаться в холодной воде в любую погоду хотите? Или мыться с помощью ведра на дереве? А собственноручно красить коричневые туфли золотой краской под цвет платья?

Иногда героиню (фрейлину принцессы Маргарет) жаль, ведь столько трудностей выпало на её жизнь, но потом с удивлением понимаешь, что Энн гордится своей жизнью. Именно о ней она и написала книгу, о своей личной жизни, о муже, о детях, о вечных неприятностях и скандалах , в которые попадала из семья. Иногда фрейлина вспоминала и о работе.

А…

Подборки