3,5

Wife. Mother. Breadwinner. Penelope Ruiz-Kar is doing it all—and barely keeping it together. Meanwhile, her best friend, Jenny Sweet, appears to be sailing through life. As close as the two women…
Издательство: Lake Union Publishing

AvroraM

23 июля 2023 г. 22:53

Слушала аудиокнигу в занудном исполнении Тафинцевой Л. Начало книги многообещающее, хотя из отзывов до прочтения поняла, что случилось с подругой, так бы хоть загадка была. В данной книге не совпали мои ожидания и реальность. Ожидала: чистую психологию о семье, о жизни на показ, о женщине, которая все тащит. В итоге получила: тягомотину с бесконечными стенаниями главной героини, о том как она переживает смерть подруги и как тяжело ей все тащить одной и неправдопобную чушь о том, что муж узнав пожелания жены, стал преслушиваться и меняться, может конечно в Америке это возможно, но не в наших реалиях. Так и не осилила последний час книги, терпения не хватило. 3 балла за ожидание

ISBN: 1542042550, 9781542042550

Год издания: 2019

Язык: Английский

Кураторы

AvroraM

23 июля 2023 г. 22:53

11 февраля 2022 г. 20:52

5 «...Потрібна сміливість, щоб бути собою, коли всі очікують від тебе, що ти будеш кимось іншим»

Як часто чуємо: «Тю, хіба то проблема, от у мене…»? У подруги, родички чи просто знайомої проблеми виявляються більші, ніж у тебе. І ти вже не показуєш свого болю, а на питання «Як твої справи?», натягнувши посмішку, відповідаєш «У мене все добре, а в тебе?».

От і Пенелопа, доки не померла її ліпша подруга, робила вигляд, що все добре. Смерть Дженні від передозування знеболювальними шокувала її. Здавалося, у подруги ідеальне життя: гарний дім, красень чоловік, улюблена донечка… Американська мрія в дії. Тоді як сама Пенні завжди заклопотана, бо тягне всю родину на своїй спині. Іноді вона трішечки заздрила подрузі.

Мабуть, головною ідеєю роману є чесність із самим собою та оточуючими. Коли Пенні визнала, що в неї не все гаразд, ба більш, коли відверто заговорила про свої почуття та бажання,…

Подборки