Сара Морган - How to Keep a Secret
How to Keep a Secret 4,1

When three generations of women are brought together by crisis, they learn over the course of one hot summer the power of family to support, nourish and surprise

Lauren has the perfect life...if she ignores the fact it's a fragile house of cards, and that her daughter Mack has just had a teenage personality transplant.

Jenna is desperate to start a family with her husband, but it's... Just. Not. Happening. Her heart is breaking, but she's determined to keep her trademark smile on her face.

Nancy knows she hasn't been the best mother, but how can she ever tell Lauren and Jenna the reason why?

Then life changes in an instant, and…
Издательство: HQN

9 декабря 2020 г. 17:11

Сара Морґан "Як зберегти таємницю".

Іноді ми зберігаємо таємниці, щоб захистити найрідніших. Та рано чи пізно настає той момент, коли невиказані слова руйнують не лише стосунки у сім'ї, а й ламають щось усередині нас самих.

Саме про це книга Сари Морґан. Про те, що не слід відгороджуватися одне від одного стінами із секретів. Варто прокладати мости довіри, розуміння і взаємодопомоги. Тільки тоді людина зможе вільно рухатися вперед і почуватися щасливою.

ISBN: 1335613005

Язык: Английский

432 страницы

Жанры:  Контркультура

Теги:

Лауреат: 2019 г.Вивиан (Мейнстрим прозы)

9 декабря 2020 г. 17:11

Сара Морґан "Як зберегти таємницю".

9 апреля 2020 г. 10:41

4 Ніяк

Це якщо коротко Ця книга вкотре підтверджує просту істину: всім таємницям рано чи пізно судилися вилізти назовні. Як би ретельно ми не намагалися заховати їх подалі. ⠀ Не скажу, що я лишилася під сильним враженням від цієї історії. Здається, декілька з подібним настроєм я вже читала Проте вона чудово підійде для розвантаження мозку, щоб неспішно розібратися в усіх перепетіях сімейства Стюарт. ⠀ У Лорен життя мрії, проте непомітно для неї її шлюбу настає крах. Та ще й у її дочки Мак перехідний період з усіма його принадами, що ускладнює життя обом. Сестра Лорен, Дженна, завжди була прикладом в їхній родині. Але їй теж є що приховувати та з чим боротися. І нарешті найстарша в сімействі – Ненсі. Мати Лорен та Дженни ніби знаходиться на відстані від обох дочок, не бажаючи їх впускати в…