Розгублена й пригнічена, після смерті чоловіка Зої вирушає з Лос-Анджелеса до містечка Клюні у Франції, до своєї університетської подруги, і потрапляє на Каміно-де-Сантьяґо — Дорогу святого Якова,…
Серия: Художня література
Издательство: Віват

5 августа 2020 г. 13:02

Грем Сімсіон, Енн Буйст "Два кроки назустріч".

Книга-подорож. Книга-пошук. Книга-роздум. У її центрі - Зої та Мартін. Але це для загалу. По суті, головним героєм книги є кожен з нас.

Життя мінливе і непередбачуване. Злетівши до небес, можна обпалити крила і стрімко провалитися в прірву. Немає жодних страховок від болю і розчарувань, серед яких так легко втратити свої мрії і сподівання, зрештою - себе. Відтак, можна потопати у болоті власних тривог і страждань, занурюючись з кожним днем все глибше і глибше. А можна вийти на шлях і зробити перший крок, який звільнить душу із тенет зневіри і поверне те, що, здавалося, уже давно втрачено назавжди.

Саме про це чудовий роман Грема Сімсіона та Енн Буйст "Два кроки назустріч".

ISBN: 978-966-942-812-7

Палітурка Тверда
Папір Офсетний
Тираж 2100

5 августа 2020 г. 13:02

Грем Сімсіон, Енн Буйст "Два кроки назустріч".

Саме про це чудовий роман Грема Сімсіона та Енн Буйст "Два кроки назустріч".