4,3

«Меланхолії» — книжка Юрка Іздрика, яка пульсує живими емоціями. Це поезія, що не ховається в холодні слова і загадкові метафори, а ловить моменти життя і оголює його найпотаємніші сенси. Тут…
Серия: Поезія
Издательство: Видавництво Старого Лева

6 октября 2019 г. 20:28

Ну, що тут говорити - хорошу поезію я любила завжди. А Іздрик - це, без перебільшень, хороша поезія.
Мені імпонує манера Іздрика і його, такий собі, виклик пунктуації. Це вперше в житті мені легко читати без розділових знаків.
Поезія Іздрика особлива з усіх сторін і така глибока, що можна потонути в його віршах. І я тонула. Насолоджувалася ними, смакувала кожним словом, ловила кожну фразу.
Також, не можу не відмітити неймовірно красиве оформлення від @stary_lev . Книга вийшла хоч і важкенькою, але якою ж красивою !

ISBN: 978-617-679-679-4

Год издания: 2019