Держи мозг в тонусе. Скандинавская методика тренировки интеллекта

Кайя Норденген

3,8

У нашего мозга есть поразительная особенность — приспосабливаться к переменам в любом возрасте. Всё, что заставляет наши извилины напрягаться и учиться новому, приводит к образованию новых нейронных…
Серия: Сам себе психолог
Издательство: Питер

22 апреля 2019 г. 15:55

Світ, яким показує його ваш мозок, відрізняється від того, яким його бачать інші люди.
Сприйняття - це краще, ніж реальність. Хоча в той же час наше сприйняття - це і є наша реальність. Ви ніколи не можете бути до кінця певними в правильності інтерпретації інформації з органів чуття, тому можете не сумніватися, що саме ця інтерпретація робить вас пристосованими до світу, в якому ви живете.

На перший поглад легка така книжечка про мозок. Думала буде написано як покращити свою память і т.п. Книжка дійсно легка зможе читати навіть підліток але і крута і написано про дуже серйозні речі. Такі як чому люди переїдають, чому хочеться шкідливої їжі, чому хочеться жирної їжі.

Їжа, яка приводить у захват примітивні частини нашого мозку, не лише псує зуби і сезон бікіні, але й також сам мозок. Жир…

ISBN: 978-5-4461-1152-7

Год издания: 2019

Мягкая обложка, 272 стр.

22 апреля 2019 г. 15:55

16 июня 2022 г. 08:57

Спасибо, узнала много нового.