4,5

Повість про бурхливі "anni di piombo" - "свинцеві сімдесяті", часи революційної напруги та героїчних чинів.
"Те, що викладене на сторінках цієї книги - не вигадка. Усі історії - реальні долі…
Издательство: Nuovi Arditi

9 апреля 2020 г. 01:14

4 “Роки свинцю" в Італії

Нарешті отримав свій примірник книжки «Черная Автономия», в якій розповідається  про так звані "роки свинцю" в Італії.

Їх ще називають «свинцові семидесяті" - це час політичного тероризму, жорсткої боротьби між правими і лівими, між революціонерами і поліцією. В рамках Холодної Війни ще й всі розвідки світу доклали зусиль в цю боротьбу отримавши свій результат. А результат - найжорстокіше політичне насильство: бійки на мітингах, поножовщина, напади в підворіттях, сотні пограбованих банків, перестрілки - між правими і комуністами  (дуже часто ще й з поліцією), вибухи на площах і вокзалах.

Марксисти постійно робили жорсткі напади зі смертельним завершенням для ультраправих. Одна з таких трагедій сталася 7 січня 1978 року на вулиці Акка Ларенції. Трьох юних активістів з «Молодого Фронту»,…

Год издания: 2019

Формат: 70х100/32

К-сть сторінок: 378

Кураторы

9 апреля 2020 г. 01:14

4 “Роки свинцю" в Італії

13 марта 2020 г. 04:25

5 ''Vivere Pericolosamente''(Живи опасно)

Яркая и динамичная книга о ультраправой революционной молодежи тех лет. Сотни ограблений, политические убийства, нападения на сотрудников гос. органов и многое другое описано в этой работе. Действующие лица тех событий молоды и настолько харизматичны, что поневоле начинаешь сопереживать и даже желать победы в их нелегком деле. Рекомендую всем прочитать сие творения для ознакомления с крайне ярким и захватывающим периодом в истории итальянского государства

Лидеры самой результативной террористической группы тех лет - Валерио Фиораванти и Франческо Мамбро