Джессика Таунсенд - Вундермастер. Призвание Морриган Кроу
Вундермастер. Призвание Морриган Кроу 4,6

Невермур - волшебный и магический город, когда-то казавшийся безопасным, теперь пронизан страхом и подозрением. В нём начали без вести пропадать люди...

Тем временем, Морриган Кроу, оставив опасные испытания позади, присоединилась к мистической Вундерколлегии, но ее приключения на этом не заканчиваются. Ей ещё только предстоит узнать, что не вся магия используется в добрых целях.
Цикл: Невермур, книга №2
Издательство: Робинс

15 октября 2021 г. 17:16

Це друга частина історії про дівчинку Морріґан, а по іншому Моґ, що потрапила у чарівну країну Невермур. Її іскра — не що-небудь, а дуже сильна небезпечна "хвороба", якщо можна так сказати.

Якщо вам колись небудь закортить почитати щось цікавеньке чи розбавити нецікаву історію, а може й просто відпочити від виснажливого дня, не сумнівайтеся, беріть її. Уточнюю: я не кажу, що тільки її, але вона підходить для відпочинку.

Різні пригоди, навчання в Академії - вам точно не буде сумно! Є відчуття, що у Невермурі немає нічого неможливого.

Ця книга дуже захоплююча. Якщо починаєш, то вже не відірватися. Але інколи буває тяжко навіть зібратися

Так ось, рекомендую до прочитання

Instagram

Вундермастер. Призвание Морриган Кроу — Джессика Таунсенд, роман
Перевод: А. Круглов

ISBN: 978-5-4366-0562-3

Год издания: 2019

Номинант: 2019 г.Выбор читателей Лайвлиба (Детские книги)

15 октября 2021 г. 17:16

Так ось, рекомендую до прочитання

Instagram

20 июля 2021 г. 20:36

4.5 Шикарно дві книги в ряд читати

Буду коротко.

Я й тут в захваті, крім того що трішки темп книги сповільнився зі середини... Це мене здивувало, бо типу ж дилогія намічалася по цьому світові. Темп логічно повинен бути динамічниший, а не трохи уповільнитись, майже непомітно. Пішла дивитися тут... Вже трилогія буде. Тому в мене з одного боку радість за те, що буде третя книга і ми дізнаємося, прям надіюся, про самий останній мінусовий поверх... А з іншого боку, це як ложечка дьогтю в бочці меду. Пані Таунсенд - за щооо?! Тому пів балу знизила, бо як люба жінка знайшла на що і образилася)))

А ще я стопорилася на слові "іслиз". Прийшлося йти до матері, котра більше різної української літератури прочитала, ніж я. Вона не знала. Ми годину думали територіально звідки це слово, та яке першопохідне в нього було. Олівчиком…