Жінка і чоловік: як знайти порозуміння і реалізувати себе в особистих взаєминах? Частина І. Дошлюбні взаємини і перші роки

Роман Кушнір

4,7

Люди не вміють любити. Надто часто плутають поняття закоханості й любові. Не слухають одне одного. Живуть сценаріями своїх батьків і, самі того не помічаючи, переконують себе, що це їх власні. Люди…
Издательство: Коло Дрогобич

28 июня 2021 г. 23:05

Книга дуже цікава та корисна. Читається на одному диханні ☺️
Ця книга для всіх , хто хоче розібратися у тому, що відбувається у власній голові, коли він чи вона думає про свою кохану людину, і у своєму особистому житті загалом. В ній описується побут, життя, дошлюбні відносини.Світ жінок і чоловіків. Всім раджу. Вам вона 100 відсотково сподобається

ISBN: 978-617-642-152-8

Год издания: 2015