Роман «Тінь сови» — найгуманніший з усіх написаних Шкляром. Кохання та журба, на жаль, часто ходять поруч… Життя Катерини і Степана сповнене любові та світлої поезії. І коли приходить біда – як тінь…
Издательство: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", Клуб Сімейного Дозвілля

16 сентября 2022 г. 12:26

Одна з найкращих книг, які не те що останнім часом, а й будь-коли читала. Про простих порядних людей, на яких одвіку тримається цей світ. Про вічну любов і красу людської душі. Про природу і нашу нерозривну єдність з нею, про те, що всі ми родом з дитинства і отого містичного пралісу, який так романтично описує Василь Шкляр.

ISBN: 978-617-12-5629-3

Год издания: 2019

Язык: Украинский

304 страницы

16 сентября 2022 г. 12:26

9 сентября 2021 г. 07:46

5 Спойлер

Це моє перше знайомство з письменником Шкляром і однозначно не останнє. Автор дуже чуттєво описує природу, з любов'ю до кожного струмка, галявинки, лісу. А Щедрик, що здійснює бажання, допомагає нам вірити у краще, це надія на світле майбутнє. В кінці коли я прочитала що, прототипами героїв є справжні люди, справжня історія я заплакала.