4,1

To keep the family safe, Min’s mother insists that none of them use any fox-magic, such as Charm or shape-shifting. They must appear human at all times. Min feels hemmed in by the household rules…
Издательство: Rick Riordan Presents

9 июля 2022 г. 12:57

Я купила цю книгу в тяжкі часи, коли почалась війна, щоб почитати щось легке, підтримати українські видавництва та відволіктись. Спочатку я переймалась,що книга для 14 років буде тупою. Але ні. Сюжет цікавий та захоплює так, що не можливо відірватись. Це книга дія - дє все змінюється кожні декілька глав. Головна героїня імпульсивна, може зарозумна для свого віку, але це і на краще. Книга буде цікавила для людей різного віку, головне не забувати, що це не серьезней фентезі, в якому піднімаються складні, філософські питання, а книга про підлітка- лиса в космосі:)

Dragon Pearl, роман

ISBN: 9781368013352

Год издания: 2019

Язык: Английский

Hardcover, 304 pages

Лауреат: 2020 г.Локус (Подростковый роман)
Номинант: 2020 г.Премия имени Андре Нортон
2019 г.Выбор сайта Goodreads (Лучшая книга для детей и подростков)

9 июля 2022 г. 12:57

17 сентября 2021 г. 19:23

Коли я вибирала книги, які хочу заказати, мені під руку попалась Драконова Перлина. Але замітила, що її вікова категорія ~14 років, і я переживала, що вона мені не сподобається. Чи буду я плюватись від дурних вчинків героїв, чи ні? Але потім я побачила, що ця серія випускається під керівництвом Ріка Ріордана, і така 'о! я її беру!'.

У неї настільки кайфова обкладинка, що я почала читати її того ж дня, коли забрала замовлення.

Головна героїня куміхо (дев'ятихвоста лисиця з корейської міфології), але по сюжету книги кількість хвостів у лисиць залежить від кількості прожитих років. Тобто бабуся героїні у віці 70+ мала лише три хвости, Мін же у свої 13 має лише один хвіст.

І, звісно ж, як і будь-яка лисиця, вона може перекидатися на що завгодно: людину, тварину, навіть стіл у їдальні. І так,…