Бабуся і восьмеро дітей у лісі (книжка 2) частина 1

Анне-Катрине Вестли

4,4

Неймовірні пригоди однієї відомої вже нам великої родини з Осло тривають. З однокімнатного помешкання чимала сімейка переїхала до невеличкого будинку в лісі. Невгомонні малюки поринають у вир нового…
Серия: Читай рідною мовою!
Цикл: Бабушка и восемь детей, книга №2
Издательство: Рідна мова

30 июля 2023 г. 06:06

Читали з доцею, це не перша книга ,яку ми разом прочитали у цього автора . У нас є колекція книжок в цій тематиці , майже 25 штучок.  Серія дуже чудова, крупний шрифт, чудові і цікаві малюночки, майже на кожній сторінці.
Багатодітна сім'я, батьки, бабушка , собака.
Попробуй згадати кого як звати , коли кому день народження. Тут явно треба десь записувати.
Така чудова сім'я, радіють будь яким дрібничкам. Ця і інші книги цього автора , цікаві не тільки дітям ,  а й дорослим . Вони настільки прості, добрі, пропитані добротою , гумором,  показують як жити і радіти простим дрібничкам.
Тільки бабусю шкода , що на столі спала , ще декілька таких моментів, не даже хороших як на мій погляд, по ставленню до бабусі. Такі люди , похилого віку, мають визивати повагу до себе, тим паче це дитяча…

Бабуся і восьмеро дітей у лісі, повесть

Перевод: Наталя Іваничук

Папір Книжкова
Тираж 2000
Вага 175 гр.

30 июля 2023 г. 06:06

Багатодітна сім'я, батьки, бабушка , собака.

6 августа 2023 г. 14:32

4.5 Анне-Катрине Вестли "Папа, мама, бабушка и восемь детей в лесу"

Небольшая повесть, состоящая из одиннадцати рассказов, связанных между собой.
Приключения папы, мамы, бабушки, собаки по кличке Самоварная труба и восьми детей продолжаются. Они из своей небольшой квартирки в городе под Новый год переселились в дом в лесу.
Хюльда и Хенрик - давние друзья семьи - периодически приезжают в гости и помогают по мере сил и возможностей.
Это добрая, позитивная, трогательная, веселая, милая история о многодетной семье из Норвегии. Об отношениях родителей и детей, братьев и сестёр, об обретении новых друзей, исследовании окружающего мира.
Язык автора простой и понятный, много описаний. Небольшие забавные черно-белые иллюстрации оживляют повествование, добавляют красок сюжету.
Герои хорошо прописаны, но хотелось бы, чтобы дети были более яркими. Ведь их не один-два,…