4,8

Роман «Я завжди писатиму у відповідь» Кейтлін Аліфіренка та Мартіна Ґанди — новинка серії «Полиця бестселер» видавництва #книголав. Красива історія про людяність, яка повертає віру у добро.

Роман…
Серия: Полиця бестселер
Издательство: #книголав

6 декабря 2021 г. 11:46

Это одна из тех книг, которых я так долго хотела прочесть, что когда получила ее в руки, то даже не могла сначала понять - так я ее читала или еще не читала :))) Книга превзошла все мои ожидания. Я в восторге.

ISBN: 978-617-7563-35-7

Год издания: 2018

Язык: Украинский

Перекладач: Олександра Гордінчук
Кількість сторінок: 368
Формат: 60х90/16 (~145х215 мм)
Палітурка: Тверда
Папір: Офсетний
Тираж: 3000

6 декабря 2021 г. 11:46

zadnipriana

28 октября 2018 г. 09:55

Африканський хлопчик і американська дівчинка під приводом шкільного завдання починають листуватися. В листах розкриваються два світи: той, в якому всього вдосталь, і той, де бракує елементарних речей. Місяцями очікуючи листів одне від одного, вони стали справжніми друзями, котрі вірять одне в одного попри політику, расу, соціальний стан.

Зараз хочу більше не про книгу, а про історію, яка за нею стоїть. Після прочитання я подивилась відео з інтерв'ю Кейтлін, де вона розповідає про книгу, ось вам кілька фактів:

Третє прізвище в переліку авторів — посередник, якого потребували ці дивовижні друзі, бо вони обидва не письменники і цю справу не вивчали, але хотіли, щоб історія звучала переконливо

Під час написання книги використали щоденники, записи, реальні спогади авторів.

Кейтлін зізналась, що…