Економіка бідності. Як звільнити світ від злиднів

Абхіджіт БанерджіЕстер Дуфло

4,1

«Економіка бідності» — найкраща бізнес-книжка 2011 року за версією Financial Times і Goldman Sachs.

ПРО КНИЖКУ
П’ятнадцять років роботи з бідними людьми в десятках країн на п’яти континентах…
Издательство: Наш Формат

30 декабря 2018 г. 19:24

Ця книга не просто дає нові знання, вона змінює звичний погляд на життя загалом. Під обкладинкою «Економіки бідності» вміщено результати десятків, якщо не сотень, багаторічних досліджень життя людей у країнах третього світу. І направду, ці результати вражають.

Виявляється, бідність – це не вирок, і не заздалегідь визначена доля для мешканців Кенії чи Індії. Вона – наслідок вкоріненої негативної моделі поведінки населення. Наприклад, свідомої відмови від вакцинації або ж від використання антимоскітних сіток, що тягнуть за собою хвороби, голод і зниження працездатності. Нехитрі блага цивілізації, які потрапляють до бідних регіонів завдяки спеціальним програмам міжнародних організацій, не дають бажаного ефекту їх населенню переважно тому, що вони… безкоштовні!

Парадокс. Але більшість бідняків…

ISBN: 978-617-7388-68-4

Год издания: 2018

Язык: Украинский

Кількість сторінок: 312
Оригінальна назва: Poor Economics: A Radical Rethinking of the Way to Fight Global Poverty by Abhijit V. Banerjee
Переклад: Володимир Плискін
Палітурка: тверда, матова

ПРО АВТОРІВ

Абхіджіт Банерджі — економіст родом з Індії, співзасновник Лабораторії з дослідження проблем бідності імені Абдула Латіфа Джаміля Массачусетського технологічного інституту, член Консорціуму з питань фінансових систем і бідності. Лауреат гранту Ґуґґенгайма і стипендії Макартура.

Естер Дуфло — американка французького походження, економістка, наукова асистентка Національного бюро економічних досліджень США. Керує програмою з економіки розвитку при Центрі досліджень економічної політики. У 2012 році увійшла до списку «100 світових мислителів» за версією журналу Foreign Policy.

ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ
Цю працю має прочитати кожен, хто переймається проблемою світової бідності. Через кілька років із часу прочитання книжки, яка так багато навчила мене, «Економіка бідності» залишається одним із найкращих видань на економічну тематику.

30 декабря 2018 г. 19:24

Парадокс. Але більшість бідняків…