3,6

Юркі Вайнонен, уже добре відомий українським читачам як автор химерних «13 новел», тепер запрошує вирушити разом зі скульптором Андре в мандри до напівміфічної й похмурої Бретані. Це загублена в…
Издательство: Видавничий дім "Комора"

5 августа 2019 г. 05:34

0 Сюр на сюрі

Дуже дивне чтиво. Скандинавська література мене приваблює, але це був супер дивний досвід. Автор має свою виняткову манеру висловлювання і це затягує. Сюжет цікавий, але з його втіленням я не дуже зрослась. Атмосфера містики все ж переважує, як на мене, занадто хтиві мотиви. Варто сказати, що в кінці все зв'язується в дивацький, але гарний бантик. Раджу почитати для різноманіття, такі книги точно сколихнуть вашу уяву і сприйняття світу.

ISBN: 978-617-7286-29-4

Год издания: 2018