4,7

Сестри Гоменюк – Ярина (1913-1989) та Софія (1921-2001) – народилися й виросли в селі Війтівка, що біля Умані на Черкащині. Вони пережили Голодомор і Другу Світову війну, через які зазнали великих…
Серия: Мала серія українського наївного малярства
Издательство: Родовід

4 сентября 2018 г. 16:33

4 Маленьке віконце в наївне мистецтво.

Наївне мистецтво не можна назвати популярною темою. Літератури по ній мало, особливо українською. Тому для мене такі видання особливо цінні та цікаві. Маленький альбом з підбіркою цікавих робіт сестер Гоменюк. Біографічної інформації про них в книжці замало, і це єдиний великий мінус видання. Ілюстрації якісні, тут без нарікань, але знову ж таки - хочеться більше.

Для тих, кому цікаве так зване "наївне" мистецтво України книга стане в нагоді.

ISBN: 978-966-7845-81-0

Год издания: 2013

84 стр.
мягкая обложка,
160 х 150 х 0,6 мм;
вес: 0,2 кг.

4 сентября 2018 г. 16:33

4 Маленьке віконце в наївне мистецтво.

Для тих, кому цікаве так зване "наївне" мистецтво України книга стане в нагоді.